Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Umowa na budowę Centrum Kultury i Biblioteki podpisana

Elektroniczny Urząd

Załatwianie spraw w urzędzie przez internet. Elektroniczne płatności za śmieci, podatki itp.

Miasto Orzesze pozyskało dofinansowanie

Dofinansowanie w wysokości 44 352 zł otrzymało Miasto Orzesze w ramach Programu Wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni Seniorzy – ASY”

Miło nam poinformować, że Miasto Orzesze pozyskało dofinansowanie w wysokości 44 352 zł w ramach Programu Wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni Seniorzy – ASY” na lata 2026–2030 (edycja 2026). Środki zostaną przeznaczone na działalność Klubu Aktywny Senior (dawniej Klub Senior+), funkcjonującego w ramach Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Orzeszu.

Projekt uzyskał bardzo wysoką ocenę merytoryczną – 16 punktów na 18 możliwych.

Dofinansowanie pozyskane w ramach programu „Aktywni Seniorzy – ASY” stanowi cenne uzupełnienie środków własnych Gminy Orzesze przeznaczanych na działalność Klubu Aktywny Senior. Dzięki połączeniu środków samorządowych i zewnętrznych możliwe jest tworzenie bogatej i różnorodnej oferty dla uczestników klubu.

Dzięki pozyskanym funduszom Seniorzy będą mogli nadal uczestniczyć w zajęciach edukacyjnych, artystycznych, ruchowych i integracyjnych, rozwijać swoje zainteresowania oraz aktywnie spędzać czas w gronie rówieśników.

 

Banery/Logo