Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

„Akcja zima” 2023/2024 - wykaz potrzebnych telefonów

Połączenie kolejowe Jastrzębia Zdroju z Katowicami przez Orzesze

List otwarty burmistrza Orzesza do mieszkańców w sprawie CPK

Elektroniczny Urząd

Załatwianie spraw w urzędzie przez internet. Elektroniczne płatności za śmieci, podatki itp.

Spotkanie seniorów w Gardawicach

Dzień Seniora odbył się w Orzeszu Gardawicach. Była okazja do spotkania, rozmowy i podziwiania występów uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 7.

Podczas spotkania w sali OSP Gardawice, w którym wzięło udział 87 seniorów, Mirosław Blaski, Burmistrz Orzesza podkreślił znaczącą rolę, jaką odgrywają oni w życiu miasta, a także złożył im serdeczne życzenia, wyrażając nadzieję, że wszyscy obecni w dobrym zdrowiu spotkają się również za rok.

- Żyjemy w trudnych czasach, pandemia zrobiła wiele złego, ludzie zamknęli się w domach, bali się o swoje zdrowie. A przecież człowiek musi mieć kontakt z drugim człowiekiem, musi się spotkać, porozmawiać, pośmiać. Dobrze, że mogliśmy tutaj przyjść i spędzić razem czas – mówili seniorzy biorący udział w spotkaniu, przy okazji chwaląc pyszny poczęstunek i wspaniałe występy artystyczne uczniów z SP7.

- Najważniejsze, że ludzie przyszli, są zadowoleni i się uśmiechają. Takie spotkania to dobry czas żeby ze sobą pobyć – mówiła Katarzyna Hapak, sołtys sołectwa Gardawice.

Banery/Logo