Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Święto Seniorów w Orzeszu Woszczycach

Dzień Seniora obchodzono w Orzeszu Woszczycach. Świętowano w miłej atmosferze, a uroczystość uświetniły występy uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 10.

Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą w kościele Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Orzeszu Woszczycach, potem szanownych gości zaproszono na obiad, kawę i ciasto. W Dniu Seniora wziął udział Mirosław Blaski, Burmistrz Orzesza, Jan Mach, Przewodniczący Rady Miejskiej, Krzysztof Giel, Radny i Mirosław Kocima, Sołtys Woszczyc.

- W tym szczególnym dniu życzę Państwu pogody ducha, spełnienia marzeń oraz długich lat życia wypełnionych zdrowiem, szacunkiem i miłością – mówił Burmistrz.

Na scenie wystąpili uczniowie Szkoły Podstawowej nr 10 w Orzeszu Woszczycach, którzy w imieniu swoim i nauczycieli złożyli Seniorom życzenia: – Życzymy długich lat życia w dobrym zdrowiu, pełnych rodzinnego ciepła, pogody ducha, spełnienia marzeń. Niech jesień życia będzie najlepszym czasem do spełnienia rzeczy niespełnionych, a każdy dzień niech dostarcza Państwu wiele radości i uśmiechu na twarzy. Niech omijają Państwa troski i smutki dnia codziennego.

Banery/Logo