Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych

W imieniu Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi zachęcamy do udziału w konkursie plastycznym dla uczniów szkół podstawowych pod nazwą „My i RYBY - jak Europejski Fundusz Morski i Rybacki zmienił otoczenie wokół nas”.

Dzieci poprzez prace plastyczne powinny pokazać co zmieniło się w ich otoczeniu, dzięki Europejskiemu Funduszowi Morskiemu i Rybackiemu. Może być to nowe miejsce rekreacji i odpoczynku nad wodą, ścieżka edukacyjno-przyrodnicza albo huśtawki na placu zabaw. Uczniowie mogą też pokazać swój udział w dodatkowych zajęciach lub warsztatach edukacyjnych, stawy do hodowli ryb założone nieopodal  lub rzekę, o której koryto zadbano.

Prace plastyczne należy wysłać do 3 marca 2023 r. Uczestnicy zgłaszają się do konkursu indywidualnie za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego. Prace z podpisanym przez rodzica lub opiekuna prawnego formularzem zgłoszeniowym należy przesłać w formie elektronicznej (skan lub zdjęcie) na adres: MyiRYBY@minrol.gov.pl.

Prace plastyczne należy wysłać do 3 marca 2023 r. Organizator wyłoni 3 laureatów, których prace charakteryzować się będą oryginalnością, pomysłowością, estetyką oraz zgodnością z tematyką konkursu w każdej kategorii wiekowej (klasy I-III, IV-VI, VII-VIII), w każdym z 16 województw.

Laureaci otrzymają nagrody rzeczowe o wartości do 1000 zł. Dodatkowo przyznane zostaną także wyróżnienia.

Więcej informacji na stronie: https://www.gov.pl/web/rolnictwo/Konkurs-myiryby

Banery/Logo