Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Aktualności

Artykuły

 • III Miejski Festiwal Talentów Wokalnych "BAJKOWA MUZYKA"

  Pod koniec kwietnia odbył się w naszej szkole III Miejski Festiwal Talentów Wokalnych pod tegorocznym hasłem "BAJKOWA MUZYKA", którego organizatorem jest SP3. Do Festiwalu przystąpiło 7 z 9 zapisanych uczniów orzeskich szkół. Poziom umiejętności wokalnych był bardzo wysoki. Po burzliwych obradach przyznano następujące miejsca: I miejsce : Roksana Kuźmińska SP6 II miejsce: Zofia Warzecha SP7 III miejsce: Martyna Kalus SP10 Wyróżnienia: - Lexie Malek SP3 - Julia Piątkowska SP2 Udział: - Aleksandra Długosz SP7 - Alina Świerc SP3 Wszystkim uczestniczkom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

  Czytaj Więcej o: III Miejski Festiwal Talentów Wokalnych "BAJKOWA MUZYKA"
 • Mistrz Tabliczki Mnożenia

  4 maja w naszej szkole odbyły się eliminacje zdolnych 3 klasistów do Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego "Mistrz Tabliczki Mnożenia". Z ciekawym zestawem zadań zmierzyło się w sumie 9cioro uczniów klas trzecich ( czwórka z 3a i piątka z 3b). Wszyscy zdobyli wysokie noty, jednak najlepszy okazał się Emil Kalfas z kl.3a, który będzie reprezentował naszą szkołę w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym "Mistrz Tabliczki Mnożenia". Gorąco gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.

  Czytaj Więcej o: Mistrz Tabliczki Mnożenia
 • X. Powiatowy Konkurs Profilaktyczny

  Dzisiaj odbył się w naszej szkole X. Powiatowy Konkurs Profilaktyczny. Na starcie stanęło 9 drużyn, które rywalizowały w zadaniach związanych z profilaktyką uzależnień i zdrowym stylem życia. Wiedza i umiejętności z tego obszaru najbliższe były drużynie ze ZS-P w Ornontowicach, która wygrała konkurs. GRATULUJEMY! Drugie miejsce zajęła drużyna ze Szkoły w Orzeszu - Gardawicach, a trzecie - drużyna z Borowej Wsi. Jednak wszyscy uczestnicy wykazali się dużą wiedzą, a w niektórych zadaniach nawet kreatywnością:) Wszystkim uczestnikom należą się GRATULACJE! Dziękujemy za udział i zapraszamy za rok. Dziękujemy też Starostwu Powiatowemu w Mikołowie i Urzędowi Miasta Orzesze za pomoc w organizacji konkursu.

  Czytaj Więcej o: X. Powiatowy Konkurs Profilaktyczny

Banery/Logo