Miasto Orzesze pozyskało dofinansowanie
3 czerwca 2026
Pozyskane środki przeznaczone będą m. in. na szkolenia, warsztaty i wizyty studyjne.
Miasto Orzesze pozyskało dofinansowanie w wysokości 15 748 zł w ramach Priorytetu III programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni Seniorzy – ASY” na lata 2026–2030. Edycja 2026.
Pozyskane środki zostaną przeznaczone na realizację zadania pn. „Kompetentna i aktywna Orzeska Rada Seniorów – szkolenia, warsztaty i wizyta studyjna na rzecz wzmocnienia partycypacji społecznej osób starszych”.
Dzięki projektowi członkowie Orzeskiej Rady Seniorów oraz liderzy lokalnych organizacji senioralnych będą mogli rozwijać swoje kompetencje i jeszcze skuteczniej działać na rzecz seniorów oraz lokalnej społeczności.
Dofinansowanie wynosi 15 748 zł i pokrywa 100% kosztów realizacji zadania.


