Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Umowa na budowę Centrum Kultury i Biblioteki podpisana

Elektroniczny Urząd

Załatwianie spraw w urzędzie przez internet. Elektroniczne płatności za śmieci, podatki itp.

Miasto Orzesze pozyskało dofinansowanie

Pozyskane środki przeznaczone będą m. in. na szkolenia, warsztaty i wizyty studyjne.

Miasto Orzesze pozyskało dofinansowanie w wysokości 15 748 zł w ramach Priorytetu III programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni Seniorzy – ASY” na lata 2026–2030. Edycja 2026.
Pozyskane środki zostaną przeznaczone na realizację zadania pn. „Kompetentna i aktywna Orzeska Rada Seniorów – szkolenia, warsztaty i wizyta studyjna na rzecz wzmocnienia partycypacji społecznej osób starszych”.
Dzięki projektowi członkowie Orzeskiej Rady Seniorów oraz liderzy lokalnych organizacji senioralnych będą mogli rozwijać swoje kompetencje i jeszcze skuteczniej działać na rzecz seniorów oraz lokalnej społeczności.
Dofinansowanie wynosi 15 748 zł i pokrywa 100% kosztów realizacji zadania.

 

Banery/Logo