Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Połączenie kolejowe Jastrzębia Zdroju z Katowicami przez Orzesze

Elektroniczny Urząd

Załatwianie spraw w urzędzie przez internet. Elektroniczne płatności za śmieci, podatki itp.

Aktualności

 

 

Artykuły

 • ZBIÓRKA KARMY

  Kolejny już raz w naszym przedszkolu organizujemy zbiórkę darów dla potrzebujących, bezdomnych zwierząt. Z całego serca zachęcamy rodziców do włączenia się w akcję. Prezenty dla zwierzaków prosimy przynosić bezpośrednio do sal. Na małych darczyńców czekają upominki :)

   

  Czytaj Więcej o: ZBIÓRKA KARMY
 • Dzień Bezpiecznego Internetu

  Dzień Bezpiecznego Internetu w przedszkolu to okazja do podkreślenia znaczenia edukacji dotyczącej bezpiecznego korzystania z zasobów internetowych już od najmłodszych lat. Nasze przedszkolaki z okazji tego dnia wykonały prace plastyczne: kolorowankę XXL oraz "rysowanie na tablecie", czyli przedstawienie swojej ulubionej bajki na schematycznie przedstawionym urządzeniu elektronicznym.

  Wiemy, że w obecnych, mocno skomputeryzowanych czasach dzieci spotykają się z urządzeniami elektronicznymi niemal na każdym kroku. Dlatego Program naszego przedszkola przewiduje działalność edukacyjną i profilaktyczną w zakresie bezpiecznego i zdrowego korzystania z urządzeń ekranowych.

  Czytaj Więcej o: Dzień Bezpiecznego Internetu
 • Bal Przebierańców 2024

  Ostatni dzień przed feriami - dzień, w którym rozstawaliśmy się z niektórymi naszymi przyjaciółmi na całe dwa tygodnie - umililiśmy sobie balem przebierańców. Ach, co to był za bal! Były księżniczki, królowie, strażacy, policjanci, żołnierze, jednorożce, postaci z bajek... był nawet górnik! Dzieci bawiły się wspaniale przy dźwiękach muzyki, a animacje i zabawy prowadzone przez panią Martynę pozwoliły na wesołą integrację dzieci z różnych grup.

  Piękne przebrania uchwyciła w swoim obiektywie pani fotograf, zapisując te miłe chwile na profesjonalnych fotografiach, tak, żebyśmy mogli wracać do nich pamięcią już zawsze.

  Czytaj Więcej o: Bal Przebierańców 2024

Banery/Logo