Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Konkurs plastyczny "TAK dla CZYSTEGO POWIETRZA"

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym  na ekologiczny plakat dotyczący efektów likwidacji niskiej emisji pt. „TAK dla CZYSTEGO POWIETRZA”.

Konkurs o zasięgu wojewódzkim jest organizowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. Do udziału serdecznie zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym, uczniów szkół podstawowych i świetlic środowiskowych. Prace będę rozpatrywane zgodnie z poniższymi kategoriami wiekowymi autorów: dzieci w wieku przedszkolnym, 6-7 lat, 8-9 lat, 10-11 lat, 12-13 lat, 14-15 lat.
Prace konkursowe, zgodnie z regulaminem konkursu, należy przesłać do 30 listopada 2022 roku do godz. 15.30 (decyduje data wpływu do WFOŚiGW w Katowicach) na adres ul. Plebiscytowa 19, 40-035 Katowice, z dopiskiem „Konkurs plastyczny”.

Prace przesłane po terminie nie będą brać udziału w konkursie. Rozstrzygnięcie konkursu oraz ogłoszenie wyników nastąpi w grudniu 2022 roku. Osobą do kontaktu w sprawie Konkursu jest Pani Joanna Kosma, e-mail: j.kosma@wfosigw.katowice.pl

 

Regulamin konkursu i karta zgłoszeniowa znajduje się TUTAJ

 

 

Banery/Logo